Syndrom Snopp chystá nové tracky a dává ke stažení nevydané nahrávky

Syndrom Snopp Legenda pokračujeSyndrom Snopp, lépe řečeno Gipsy (nakonec v tom zůstal sám),  chystá nové album s názvem Legenda pokračuje. První track s názvem Shuriken můžete už nějakou dobu poslouchat v přehrávači na oficiálním webu  syndromsnopp.cz. I když Gipsy slibuje, že „nové album bude o hlavně o hlubokých textech“, zatím s tím nemohu vůbec souhlasit.

To ale nechci v tomhle článku rozebírat. Gipsy totiž dal volně ke stažení první CD s názvem Legenda pokračuje.  To obsahuje celkem 13 tracků, z nichž některé budete minimálně po textové stránce znát z alba Reloaded (Minuta ticha, Zpověď). Najdete tam ale i nedodělané pecky či záznamy z koncertu.

Vydání těchto tracků je zajímavým krokem, který ocení zejména skalní fans SS, kteří rádi zavzpomínají na doby minulé. Gipsy k tomu na webu vydal také komentář, kde postupně popisuje jednotlivé tracky.

Komentář Gipsyho k zveřejněným trackům:

Celé prázdniny jsem trpělivě čekal. Hledal jsem staré nevydané nahrávky, o kterých si myslím, že měli být slyšeny světem. Nalezl jsem jen pár kousků, ale nakonec přišla spása. Díky mýmu kámošovi Ynfovi jsem se dostal k unikátnímu archivu skutečných skvostů. Díky Ynfovi se nyní můžete i vy přidat k mým vzpomínkám a slyšet nahrávky, které slyšeli jen ti vyvolení – blízcí, rodina, producenti, vydavatelé. Nyní jsou tyto nahrávky volně ke stažení a to včetně demo snímků z roku 1999!! Některé z nich se měly objevit na albu Syndrom Separace, ovšem z nějakého důvodu se tam neobjevily. Nyní k nahrávkám samotným:

Adios Amigos – nahrávka, která se původně měla objevit na albu 3.0.

Definice – původní master nahrávka, měla být na albu Syndrom Separace

Minuta Ticha – čistě koncertní záležitost, pravidelní návštěvníci koncertů si na tuto pecku jistě vzpomínají, mnohokrát jsem ji jel s Tchybo a to i na Hip-hop Kempu

Pojďte s námi ( demo ) – škoda této fantastické instrumentálky, musela být zavržena kvůli autorským právům k použitému samplu. Text nebyl nikdy dopsán, rok 2002

Pražská Zima – unikátní nahrávka z roku 1999!! Měla být původně na prvním albu Syndrom Snopp. Jen 2x jsme ji jeli s Christosem na koncertech, existovala mimochodem i nahrávka, kde rapoval Christos, ale kde je jí konec, to nevím..

Roundabout – rok 2004, tato věc se stala jednou ze základních při tvorbě pozdějšího alba Ya favourite Cd Rom

Už je čas – nedodělaná pecka z roku 2006, veliká škoda. Než jsme ji stihli vydat, rozpadli jsme se. :(

Všechno je válka – stejný osud jako předešlá záležitost, mohla vyjít, bohužel už se to nestihlo

Zpověď debila – osobní záležitost, ani nevím přesně z jakého roku, Wendy by vám řekla, pamatuje. Byla totiž pro ni. Tuším něco kolem roku 2003?

Zpověď – originální instrumentálka. Nemohli jsme ji použít na albu, protože se jednalo o autorskou věc z Mrazíka, škoda.. Nyní volně ke stažení, takže fuck that. :)

U ja ja ja ( live ) – neskutečná záležitost, živý záznam a to ještě s Christosem z pražského klubu Rock Café. Jaký rok? Netuším.. myslím tak rok před rozpadem?

Bez soucitu – jedna z mála věcí, kterou jsme natočili společně s Ynfem. Náš společný projekt Mrdat Prdel nikdy nedošel k cíli. Než se stačil vydat, byl jsem plně angažován v Gipsy.cz

++ extra

Ulice – tohle není vůbec moje pecka, jen jsem ji nahrával pro Christose. Podle mne se jednalo o nejlepší pecku od Christose, co kdy napsal. Mimochodem backvocal je Frangos. Hodně starý a hodně dobrý! To byly časy.. já a Christos jsme byli velký kámoši..rád na to vzpomínám. Frangose byla škoda. Nabušenej týpek, dobrej kluk, ale plno plno démonů …

Ke stažení: Syndrom Snopp Legenda pokcačuje CD 1


2 thoughts on “Syndrom Snopp chystá nové tracky a dává ke stažení nevydané nahrávky

  1. Duben 29, 2012 v 21.32

    Epic fail SS – Na hardcore rap už nemám, říká sebekriticky Gipsy

    http://www.bbarak.cz/clanky/rozhovory/na-hardcore-rap-uz-nemam-rika-sebekriticky-gipsy/

  2. Duben 29, 2012 v 21.33

    Dík :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *