Video: Marpo – Jsi nebezpečná

Marpo - Jsi nebezpečnáMarpo nedávno překvapil peckou Šáhnu na tvůj svět s živou kapelou Full Blooded Mutt a překvapuje dál. Singl jsi nebezpečná k chystané desce Melancholie XOXO se dočkal povedeného klipu. Marpo ukazuje, že není jen rapperem, ale i něco víc.

Když většina raperů začne zpívat, končí to zpravidla katastrofou, viz nedávno Rytmus. Marpo se toho zhostil o dost lépe, přičemž na rozdíl od většiny ostatních zpívat umí a nezní to nijak „teple“. Sloky jsou víceméně rapované, což je dobře. Refrén zní dobře, o tom není pochyb, ale mohlo by ho tam být o něco méně. Objevují se v něm také nezpívaná rapovaná slova, která tomu dodávají trochu té šťávy, těch by tam naopak mohlo být více.

Klip má několik slabších míst. Na první zhlédnutí poměrně nudí, protože se nic moc neděje. Doslova mě bijí do očí záběry od cca 2:40, kdy je Marpo v baru chvíli sám, pak opět s dívkou. Ano, chápu jak je to myšlené, ale nepůsobí to dobře.

Poslední poznámka se týká slečny v klipu, která by mohla přeci jen být trochu víc oblečená, respektive chtělo by to tam tu erotiku protlačit trochu více nenuceně než takto.

Přes těchto pár detailů je přesto track i klip výborná práce, díky které se začnete sakra těšit na desku Melancholie XOXO. Jsem zvědav, čím Marpo ještě překvapí …

Marpo – Jsi Nebezpečná 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *