Video: Puškyn Nikodem, Zkrat Kratochvíl a Jakub Stelzer – Stejný jako včera

32300 Zkrat KratochvílFormace, která si řiká 323 00 (psč Plzeň Bolevec mimo jiné), představila před pár dny třetí čtvrtý klip k chystanému albu Teď a nebo nikdy. Originální pojetí videa má na svědomí Jakub Stelzer. Klip je až na pár detailů udělaný velmi dobře, jen moc nechápu, proč v čase 1:15 dojde k sekání obrazu i zvuku. Zřejmě neodstraněná chyba při tvorbě.

Rap i text je na dobré úrovni, jen prostě nemohu souhlasit s větou „děkuji Havlovi za lepší život”. Zkrat má v klipu docela zvláštní výraz v obličeji, připomíná mi prostě masového vraha (viz obrázek). Vypadá „trochu nebezpečně”.

„Nemůžou mi vzít mí sebevědomí, denně nám někdo nahlíží do soukromí,  ať je jinej režim ne, moc se nemění, demokracie rozkvétá, všude jen samej podvodník,“ (Zkrat Kratochvíl, Stejný jako včera)

Puškyn Nikodem, Zkrat Kratochvíl a Jakub Stelzer – Stejný jako včera


2 thoughts on “Video: Puškyn Nikodem, Zkrat Kratochvíl a Jakub Stelzer – Stejný jako včera

 1. Duben 26, 2012 v 15.50

  Myslím si, že na konci prvního odstavce se stala nějaká chyba. Zřejmě neodstraněná chyba při tvorbě.. byl to záměr. … a dále v třetím odstavci se vám vyskytla taky chyba. Oprava: „…ať je jinej režim, nebo NE, MOC se nemění“ ..

  Příště poslouchat ušima a neposuzovat něco, o čem nic nevíte, milý pane!

  1. Duben 26, 2012 v 16.03

   Kdyz nevim,kde se dozvim? O odposlech jsem se snazil,ale neni to tak jednoduche.slovo nemoc mi navic do textu taky dobre sedi. Hluboce se omlouvam,pokud jsemvaa urazil :-).
   Zamer cukani si rad necham vysvetli,me to kazi dojem z klipu PANE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *