Právě vyšlo album VX: První kontakt – Vítej doma

Před chvílí konečně oficiálně vyšlo druhé album Prvního kontaktu, tentokrát s názvem Vítej doma. Album je ke stažení opět zdarma! Níže přikládám oficiální tiskovou zprávu:

Naše kapela„První kontakt“ dnes vydává své druhé album, které nese název „Vítej doma“.

Singl „Tvoje přítelkyně říkala, že na základní škole mají nová plastová okna, děvka.“ si můžete poslechnout zde: http://youtu.be/wa8v2p8SiFU

Po našem debutovém albu „Den, kdy se spojily dvě cesty“, vydáváme z vlastních sil druhé album„Vítej doma“. Naše hudba nezapadá do žádných škatulek, kombinujeme několik hudebních stylů dohromady. Nu-metal, elektroniku, post-hardcore, emo. To vše samozřejmě v českém jazyce. (V češtině je sice těžší psát smysluplné texty a screamy, ale myslíme si, že český kapely by měly hrát česky, ne nesrozumitelnou angličtinou). Album vydáváme ke stažení zdarma. Jsme kapela bez tváří, ale máme hudební minulost. Veškeré práce na albu (od grafických až po mastering) dělali dobrovolníci, bez nároku na mzdu. V prvé řadě patří dík právě jim, jinak by album vůbec nemohlo vzniknout. Dotáhnout takový projekt do konce je náročné, jak finančně, tak časově. Slovy frontmana Donnieho: „Při psaní riffů a skládání textů jsem zároveň státnicoval na vysoké škole, přičemž album bylo financováno ze soukromých zdrojů, tak doufám, že ta práce vložená do tohoto projektu bude poznat.“ Album je náročnější, a stejně jako první, pro jeho plné rozklíčování je potřeba hlubší poslech.

Tracklist:

1. Vítej doma
2. Píseň smutného nekrofila
3. Kassandřin komplex
4. Tvoje přítelkyně říkala, že na základní škole mají nová plastová okna, děvka.
5. IDDQD
6. Veselá písnička

Album je zdarma ke stažení na www.prvnikontakt.cz pro osoby starší 18 let. Pokud je vám méně než 18 let, je vhodné se před poslechem poradit s vašimi rodiči, nebo zákonnými zástupci. Poslech dále není učen pro osoby se závažnějšími psychickými problémy.

Ke stažení: VX: První kontakt – Vítej doma

Texty:  VX: První kontakt – Vítej doma

Díky za album posílejte Donniemu na Twitter nebo Facebook.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *