Video: Prago Union má konečně povedený klip – Některé otázky si prostě nekladu

Prago Union už mají na kontě několik videoklipů, nutno říci, že ani jeden z nich mě neoslovil (vyjma starších Zvyřátek). Například v klipu Bezedná noc je Kato je Kato na pohled velmi nervózní a role mu prostě nesedí, je vyloženě nesvůj. V některých záběrem mi dokonce přijde jakoby Katoněco takového natáčet vůbec nechtěl a vůbec neví, co má dělat s rukama. Možná to ale jen mistrně zahrál :).

Myšlenkovej pochod je sice povedený a vtipný klip, bohužel ne hraný, což jednoduše není ono. Černá je sice výborně natočená a dobře zahraná, ale trochu tam chybí Kato.  Tudíž celkově vzato, jmenované klipy jsou maximálně průměr.

Nedávno Prago udělali remake na písničku od kapely Mňága a Žďorp (tenhle název fakt nemám rád) Některé otázky si prostě nekladu a ukázali, že když se chce, tak to jde. Kato zahrál skvěle, nervozita je pryč a protože není ve většině záběrů středem pozornosti a něco dělá,  zmizely i podivné „nic“ pohyby známé z Bezedné noci.

Kato především dostal více prostoru pro volný pohyb, takže zde nejsou záběry na stojícího rapera ve vybraném prostředí, máchajícího rukama. Kato lepí lístečky, stojí před zrcadlem, leží v posteli, chodí po bytě a tak dále. V tomto shledávám hlavní rozdíl od Bezedné noci a Katovi je dle mého názoru mnohem víc svůj. Taky je z toho více cítit energie a „radost“. V tomto případě tak před klipem jednoznačně smekám, zatím tedy prvně …

Prago Union – Některé otázky si prostě nekladu

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *