VX: První kontakt má nový singl, album vyjde tento týden

Kapela VX První kontakt chystá opět po roce nové album, které ponese název Vítej doma. Podle slov Donnieho by album mělo vyjít ještě tento týden a obsahovat bude 6+1 tracků.

Zatím je k poslechu první singl s podivným názvem „Tvoje přítelkyně říkala, že na základní škole mají nová plastová okna, děvka.“. První část tracku jsme mohli slyšet už dříve na soundcloudu jako snippet, o čemž jsem chtěl sice napsat, ale nestihl jsem to.

Pokud kapelu VX: První kontakt neznáte, doporučuji k poslechu první album „Den kdy se spojily dvě cesty“, které je ke stažení zdarma a recenze vyšla v červenci.

Track je mířen na slečny, které si myslím, že jim „patří svět“ a v budoucnu to tak obvykle není. Po první album Prvního kontaktu mi tohle připomíná vice tvorbu Donnieho ještě pod předchozím pseudonymem. Uvidíme, kam se tvorba posune na celém albu Vítej doma.

„Jseš reklama na demenci v růžový barvě, tvůj svět jak ty je uvnitř prázdnej, cejch starý kurvy kterej nemůžeš smazat, až zestárneš krávo, tak zůstaneš sama …“ (VX: První kontakt –  Tvoje přítelkyně říkala, že na základní škole mají nová plastová okna, děvka)

VX: První kontakt – Tvoje přítelkyně říkala, že na základní škole mají nová plastová okna, děvka


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *