Gipsyho první „underground“ studio

Gipsyho sleduji na jeho oficiální stránce a popravdě jsem již několikrát uvažoval, že ho sledovat přestanu. Nicméně mezi řadou fotek, kde oblizuje svou přítelkyni, teď už manželku, po tváři, se našla jedna, která je skutečně zajímavá.

Z jakých zařízení se studio skládalo Gipsy nepopsal, na těchto „mašinách“ však v roce 1998 nahrál první album Syndrom Snopp.

Studio, kde vzniklo první album Syndrom SnoppJinak Gipsy udělal dle další diskuze nad svou minulostí tlustou čáru a doslova opovrhuje sám sebou, což je docela škoda. Pod fotografií se totiž rozběhla zajímavá diskuze na SS vs. současná Gipsyho tvorba. Chápu, že Gipsy se vracet nikam nechce, SS je mrtvý a nemá smysl jej oživovat. Zároveň jej nemá smysl z dnešního hlediska posuzovat a odsuzovat, protože to Gipsymu pomohlo na vrchol a rozvinout sám sebe, odsoudit to jako odpad je jen znakem hlouposti.

Pro příště bych Gipsymu doporučil raději mlčet a nediskutovat s každým vošoustem, aby se vyvaroval podobných hezkých vyjádření.

Gipsy: „já tak miluju tyhle kecy o minulosti. Syndrom Snopp má hudební váhu?? Je vidět, jak málo víš o hudbě. Beethoven, TO MĚLO VÁHU. Pink Floyd The Wall – TO MĚLO VÁHU. Queen, to mělo váhu. A Desperado??? Jo kurva to si piš, že to má větší váhu, než nějakej vyzáblej Syndrom Snopp! Narozdíl od S.Snopp tady alespoň zpívám a hraje tady parta skvělejch muzikantů. Ne toy Dj Smog..“


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *